Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz noPublicFG #65 üzenetére

    Aminek van haszna (lakás, régi épület) azt nyilván nem kell lebontani, de ha valaminek nincs haszna, plusz akadályoz is valamit, akkor nem látom értelmét őrizgetni.
    Még akkor sem, ha épület.
    Pl. szerintem sokkal méltatlanabb dolog egy építészeti mesterművet a koszos, kutyaszaros, csövesekkel teli belvárosban hagyni lepukkanni két szocreál épület között, mint valamilyen digitális fomában megőrizni eredeti változatában. pl. nem lenne hülyeség erre használi a VR-t.
    Persze, lebontani nyilván nem kell, csak ha valami hasznosabbnak útjában van.
    Nyilván nem azokra a házakra gondolok, amik mellett sok hasonló korú ház van javítható állapotban, mert ott az összképet megéri megőrizni, de sok olyan omladozó régi ház van, ahol már úgyis lőttek a városképnek a mellé épített modern épületek miatt.

    Szerintem ez a telefonközpont pont nem az a dolog, amire érdemes sokat költeni. Igaz, a vezetőink költözgetése sem épp az azindok, ami miatt érdemes máshova vinni egy ilyen sérülékeny dolgot.

    ui.: Én a múltra koncentrálás helyett inkább a jövő felé nézelődnék, van lemaradásunk bőven.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák