Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talmida

    Közösségépítő

    Jó éjt neked is! ;) Látom, hogy micsoda megtiszteltetés ért! :Y :DD már az USA-sok is nyugodtan alhatnak :DDD

    Egyébként most értem haza, és még csak átfutottam a cikkedet, ..és már megint indulnom is kell, úgyhogy este tudok csak kedvemre olvasgatni, igazán belemélyedni. :C Itt még koradélután van, tudod.. Alig várom, hogy este legyen és részese lehessek ennek az újabb izgalmas utazásnak!! Neked lehet, hogy unalmas, de nekem kaland! :B A beszámolóid által tényleg olyan, mintha kicsit mi is ott lehetnénk veled.
    Morgó révén is szinte már családtagnak érezzük magunkat nálatok! :DDD Köszönjük a közvetlen, nyitott, családias és nagyon ôszinte hangvételt!! :K :R Ritkaság.

    Mégegyszer hálás köszönet az idôdért és minden erôfeszítésedért is, amit egy ilyen igényes, részletes naplóírás megkövetel!

    [ Szerkesztve ]

    IN GOD WE TRUST!

  • talmida

    Közösségépítő

    A Bud Spenceres kaja emlegetésekor megkívántam a hagymás bab-ivást(!).Merthogy ô inni szokta.:DDD

    A narancs, mandarin, citrom, stb hasonló citrus féle télen kezd el érni. November, december, január a fô érési szezon, de egész évben a fán tud maradni, ha nem szedik le. Ilyen esetben a cukortartalma megnô, a lédússágából veszít kicsit, a héja elvékonyodik és bizonyos fajtáknál nagyon nehezen hámozható.

    Mégegyszer köszönet a beszámolóért!

    gradilacine, üdv. a fedélzeten, jó, hogy te is itt vagy!! :R ;)

    [ Szerkesztve ]

    IN GOD WE TRUST!

Új hozzászólás Aktív témák