Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz King Unique #129 üzenetére

    Igazad is lehetne, de elfelejted hogy a legtöbb hétköznapi, nem prohardver senior meg őstag számára a Win egy segédeszköz, ami kiszolgálja az igényeit, semmivel sem több. Megtanulja belőle azt, amire szüksége van ,de nem akar többet, meg nem is kell többet, ha el éri vele a célját. Kb Mint neked a kanál , hogy megedd a levest és élvezd az ízét.. Pont úgy ahogy leírtad a felsorolásban a folyamatot. Például apósom 56 éves, és nem azt mondja hogy elindítja a gépet, vagy a windowst, hanem bekapcsolja a Skypet ( testvérével beszél).
    Minket, kicsit előrébb tartó Pc usereket érdekel a Win és foglalkozunk vele. De szerintem ( TIPP: 10 ből 5 ember ) az első kategóriába tartozik.

    A billentyű kombinációkról: meg én 10 éve elvagyok nélküle és mindent megcsinálok a Windowson tök egyszerűen. egérrel, mert tudom mi hol van ,hol található.
    Amúgy teljesen igazad van, abba amit leírtál, csak hát ugye attól függ kinek a szemszögéből. ( Milyen típusú felhasználó).

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák