Új hozzászólás Aktív témák

  • Doze

    aktív tag

    válasz #06658560 #102 üzenetére

    Már megválaszolták helyettem a műholdas kérdést.... Még annyit hozzátennék hogy, ha volt is kémműhold cca 70-es elejétől:

    -Max 1-2 ami mint tudjuk fix pályán, max a kamera pásztázási zónáját változtatva elrepült a megfigyelt terület felett. Ennek gyakorisága attól függött hogy lőtték fel a holdat. Enyhén döntött pályán haladva 1 holddal megfigyelhették az egész földet... Csak kellett 2 hét mire a cél fölött haladt el megint. Tehát mondjuk 2 hét lehetett a csapatok összevonására.. (nem lehetetlen), egyébként csak filmeben van hogy egy joystickkel odavezérlik :)

    Egyébként voltam kinn én is megint a reptéren...Levágták a gazt a a 3sz főútról bevezető szakaszon... Rá is fért mert két autó már nem fért el egymás mellett.. most már igen :DD

    Ja meg voltam lenn az irányító torony alatti pincében.... nem volt nálam elemlámpa, egy öngyújtóval világítottam. Azt hittem bekaksizok, kicsit félelmetes. Az outpost (helyőrség) c. film volt a fejemben... mondom nehogy valami Ruszki zombi a hátamra ugorjon.. :DD :DDD

Új hozzászólás Aktív témák