Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz total90 #44 üzenetére

    Én igazából nem értem hol a probléma ezzel. Sehol nincs arról szó, hogy 0-24 online kell lenned, hanem, hogy időközönként jelentkezz be.

    Ezzel semmi gond, az átlagot tényleg nem érti. Mert szerencsére, nem kerülnek olyan helyzetbe ahol ez számÍtana.

    Ellenben bármennyire is meglepő, de vannak helyek ahol a production egy része offline környezetben történik, tehát a gépek elvágva vannak a nettől, ott plusz meló/pénz/idő, amikor mégis bekell őket kötni, tűzfalat elég komolyan konfigolni,bővíteni kiderÍteni, h. akkor mégis az autodesk,adobe, ms milyen portokon ip-ken kommunikál és stb.. stb.., feature-k egy részét letiltjak, ha nem jelentkezel be, persze ettől még fizetsz mint a katona tiszt.

    A cégek, akik nem lépnek erre a vonalra mind el fognak hullani.

    Ebben egyetértünk, de szerinted ez tényleg normális, h. azért, h. maximalizaljak és jobban kalkulálhatóbbá tegyék a bevételeket, cégekre ráerőltetik a saját üzletpolitkájukat. ? :F

    Aki nem tudja nyújtani azt, hogy mindenhol és mindenről elérhető legyen egy szoftver, azt nem fogják venni.

    Ezt nem értem, egy soundforge, filterforge, redshift, substance painter, ugyanúgy teljes értékű termék, mégse köteleznek folyamatos online jelenlétre.

    Ennek ellenére, bármikor bárhonnan, megvásárolhatóak, és telepíthetőek a termékeik.

    Sőt többeknél van lehetőség, havidÍjas előfizetésre is.

    [ Szerkesztve ]

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák