Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GAI

    senior tag

    LOGOUT blog

    Hát nem tudom... én most a gyűjteményemhez vásároltam pár kártyát ebay-ről, de azt hogy olcsó, még véletlenül sem mondanám. Tény, hogy igazi ritkaságokat lehet beszerezni, de nem arról híres, hogy hűde jól járnánk vele, mégpedig a (véleményem szerint) baromi drága postadíjak miatt!

    Példa: GeForce FX 5700 Ultra ritkaság kártya, 10k-ért jutottam hozzá. Ez nem tűnik vészesnek, de rögtön tegyük hozzá, hogy hogy jött össze ez a 10k? 3k a kártya ára, 7k a posta! Azért vicces, hogy a kártya árának több mint duplájába került a posta, és ez még csak az UK-ból jött! Az USA-ból nem ritkán 10-15k csak a postaköltség...

    Úgyhogy én a magam részéről ebay-ről csak végszükségben vásárolok, ha itthon teljesen esélytelen beszerezni, mert amit nyerek az esetlegesen picivel olcsóbb áron, annak a többszörösét elviszi a postaköltség. Többszázezres tételeknél persze lehet hogy megéri...

    [ Szerkesztve ]

  • GAI

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz bul07 #35 üzenetére

    Lehet, bár az én esetemben kevésbé valószínű, hiszen nem kereskedőtől vettem új tucatterméket, hanem magánembertől használt ritkaságot. És az USA-ból szinte minden eladónál horrorisztikus postaköltségek voltak feltüntetve. Már amelyik egyáltalán hajlandó Magyarországra postázni, mert az esetek túlnyomó többségében a "Ships to: United States" felirat mosolyog ott, és csak a nyálát csorgathatja az ember azokra a ritkaságokra :)

Új hozzászólás Aktív témák