Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edk-

    őstag

    válasz gaben22 #157214 üzenetére

    Így van. Egyedül a postafiók van megadva az Alinak.

    [ Szerkesztve ]

    "Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

  • CNC-VelMart

    csendes tag

    válasz gaben22 #155997 üzenetére

    Ez azért érdekes, mert nekem nemrég érkezett ilyen számmal:
    LW119140648DE ez, ami egy származási ország szerint a küldemény másik címkéje szerint, ahol a termék típusa, és értéke van feltüntetve. CN - Kína. a csomag nyomkövető azonosító vége szerint: Német ország. És a magyarok rányomtak kézbevétel előtt egy 72-es betűméretű R - majd normál 14-es betűmérettel, mellette felső sorban: "NEMZETKÖZI AJÁNLOTT" alatta pedig "REGISTERED" fekete felirattal kék hátterű címkét.

    Akkor ez milyen nyomkövető szám? Mert nincs benne abba a tartományba, amit a posta neked kimásolt az ügyfélszolgán, de én is megkaptam ugyan azt a szöveget szóról szóra., márciusban, de nem találom azt a tartományt amibe az "LW" benne szerepelhet a magyar posta szerint.mégis nyomon követték. Akkor most mi van? Eltérhetnek mégis a saját szabályaiktól? Mégis milyen azonosításokkal lehet akkor valójában tudni mit kezelnek és mit nem?Mi a mostani érvényes szabályuk?
    vagy mindegy valójában milyen betűk, csak legyen kettő majd 9 szám és megint 2 betű ami a feladásii ország? ha pedig így van, minek írja hogy RA-RZ-ig?
    továbbá ezeket is nyomonkövette a posta:

    RV244179348CN - OK, ez benne van a leírásukban
    RV330952649CN - OK, ez benne van a leírásukban
    RL37010054300516 - de ez már nincs, mégis nyomkövették
    LT058458965NL - de ez már nincs, mégis nyomkövették
    LT220474782NL - de ez már nincs, mégis nyomkövették
    LT283558020NL - de ez már nincs, mégis nyomkövették (ennél nagyot bakiztak, mert már átvettem, de utolsó üzenetük szerint sikeres kézbesítés után még vissza vitték a logisztikai központba, küldemény feldolgozásra. Hogy került be 3 héttel később az az azonosító beolvasásra? :C )
    És persze vannak amilyen küldeményeket ellopnak magyarországra beérkezés után, mert tovább már nincs nyomkövetési regisztrációja.és nem is érkezik meg a címzetthez. Ilyen 2 volt amit elloptak ebben az évben eddig. És ez azért probléma, mert banki újabb költséget jelent netán még drágul is a termék miattuk Magyar posta tolvajjal) lesz ez nekünk több pénzbe! És nem beszélve azt az időt vesztve, ami miatt várni kell újra és egy fél év múlva érkezik ugye ha a második rendelést nem lopják el valami véletlen folytán!... az amit már egyébként megrendeltünk, de várni kell, hogy a rendszerbe a becsült érkezés kifusson.majd.

    DPD is megér egy misét... Nem baj, szórakozzanak csak a címzettekkel, előbb utóbb ők (DPD) fognak ráb@szni de nagyon... ha ezt sokáig csinálják... össze vissza hazudnak a nyomkövetés idővel, és szöveges tartalmával. viszont qrva nagyon kevés intelligenciával kell ahhoz rendelkezni, hogy ha megad valaki egy időpontot hogy mikor ne jöjjenek mert akkor nem lesz átvevő, és látja az ügyfélszolga, van ideje szólni a futárnak hogy azt ne vigye címre max a többi cuccal megfurikáztatja de oda nem kell mennie, dehogy szól neki. had vergődjön át a futár a dugóba meg mit tudom én hol... azt néz hogy nincs aki átvegye... miért van ekkora sötétség a csomagfeldolgozókban? Ez még 8 általános sem kell. 6 éves gyerek is felfog már ilyet, hogy ha szólnak h. nem jó akkor nem kell csinálni, és szól annak, aki illetékes... :W :W :W

    ...Egyebet nem tudok elmondani, kérem kapcsolja ki. - Most engem felvesz?...

Új hozzászólás Aktív témák