Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz w.miki #92473 üzenetére

    Sajnos már egyiknek sem él a linkje... max más eladóktól ha be lehet szerezni őket. A Pro Keds nagyon jó, kár, hogy azóta sem találtam ebayen feketét belőle :( , a Superga tipikus Superga, brutál sok anyag van benne, ezért nehéz is, a talp is elképesztően minőségi gumi, de olyan mint az olasz autók, hamar szétesik :D . Persze van amikor eltalálják jól és hosszú évekig kiszolgál. A Kawasaki sajnos jelenleg ettől az eladótól, akitől vettem, feketében jelenleg max 40-esben van, bevált cucc és nekem kényelmes, de szerintem inkább tavaszi-őszi, szal nyáron meleg. A Toms elképesztően kényelmes és pillekönnyű, mint a legtöbb Toms, de az orrán a talp hamar leválik. A sima olcsó Keds nem valami kényelmes és a vászon műanyagos vagy nem tom, mert nyáron éget rendesen... A két bakancsot meg nem ebayről vettem, azokat helyben vásároltam, az újkori árukat inkább el sem árulom, de legalább jók. Most egy ilyent nyúzok, okés lenne, de a talpa hamar leválik ennek is... :(
    Szal ezekből amit merek ajánlani, az a Pro Keds meg a Kawasaki, utóbbinak az ára sem vészes és rengeteg színben kapható... esetleg a Superga anyagfétisben szenvedőknek :D
    szerk: az utolsó két link EU-s, cipőt csak onnan szoktam rendelni :B

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák