Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • majnz

    tag

    válasz Atomgeszi #29252 üzenetére

    Ez nem normális, szerintem a szállítási vonalodon van egy tolvaj, és ott kellene reklamálni mert ilyen nincs. Nekem közel 100 vásárlásból 3 csomagom nem jött meg, abból 2 fel sem lett adva, az eladótol senki sem kapott semmit. Lekopogjam az én szállítási útvonalamon megbízható emberek dolgoznak. Pont nem is olyan rég együtt italoztam az egyik postás uriemberrel egy itatóhelységben, szóba kerültek a kínai kukás acskók, mert hát vágja az embereket, kis falucska tudja kinek mit visz. Meglepö módon nagyon szakadt fickó, ápolatlan, szőrös, bagós, zsíroshajú, ráadásul fröccsös, tehát az átlag kocsmabútor! Kérdezte mik ezek a kis csomagocskák
    Mert rajtam kívül csak egy helyre szokott ilyen jönni, hát mondom mindenféle kacat, szike,kulcstarto,toll,csavarhuzo,kábel,ragasztó,folia,telefontok stb. Kérdeztem tőle hogy ezeket a csomagokat miért nem kell aláirni, mondja hogy sima mezei levélként vannak kezelve, semmi extra. Aztán szóba került hogy ezek nem igazán vannak nyilvántartva és mégis az összes megérkezik. Mondtam neki hogy nagyon megbízhatóak, azóta is meghívom mindig egy fröccsre ha összefutunk.

    [ Szerkesztve ]

    Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

Új hozzászólás Aktív témák