Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ptesza

    senior tag

    válasz Dluinet #155967 üzenetére

    Hogy legyen valami pozitív is. Nekem szépen megjönnek. Egy lithiumos akksi hiányzott (G7 egérbe való) , de valamiért nem nagyon csodálkozott az eladó. Lehet nem is volt neki, csak kintmaradt a hirdetése.

  • gaben22

    senior tag

    válasz Dluinet #155967 üzenetére

    Sajna nekem is meg kellett kérdeznem foscsillag postát, hogy lehet utánanézni nem regisztrált csomagnak. Ezt a választ kaptam, amihez hozzátennék egy kiegészítést (szintén postától info), hogy sok esetben a tracking infó, amit látsz nem igazi tracking, hanem a csomagodat beteszik egy zsákba és az kap követőt. Ami vagy eljön Magyarországra, vagy már külföldön kiveszik belőle a csomagod és onnan követés nélkül utazik.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy megkereste ügyfélszolgálatunkat.

    Tájékoztatjuk, hogy a küldeményeket a nyilvántartásunkban azonosítószám alapján regisztráljuk.

    Nemzetközi küldemények esetében a postai szabvány azonosítószámok első két betűjele:
    - postacsomag esetén: CA-CZ tartomány
    - könyvelt levélpostai küldemény esetén: RA-RZ tartomány
    - EMS gyorsposta küldemény esetén: EA-EZ tartomány

    ezt követi 9 számjegy, majd a végén ismét két betűjel, mely a feladó országot azonosítja.

    Amennyiben a feladáskor a küldemény nem kapott a fenti szerkezetű postai azonosítót, úgy a Magyar Posta nyilvántartásba vétel nélkül kezeli és az életútjáról sem rendelkezik információval.

    A küldemény esetleges megérkezéséről javasoljuk a helyi kézbesítő postán érdeklődjön.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

Új hozzászólás Aktív témák