Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petipetya

    nagyúr

    válasz petipetya #147669 üzenetére

    Ám megérkezett az eddig legjobban várt minimál tárca is, hivatalos nevén a Moral Origin Minima Wallet. Mikor találkoztam vele a neten, a stílusán kívül azonnal magával ragadott az a természetbarát szellemiség, amit képvisel, mivel parafa bőrből készült. Tudom, nem ez az egyetlen darabka, teljes egészében lebomló tárca fogja megmenteni a világot, de akkor is jó érzés kézben fogni. Ráadásul saját kezűleg hajtogattam össze, amely által még inkább hozzám nőtt. Az anyaga vízálló, karcálló és tűzálló, persze ezeket nem fogom kipróbálni rajta. Ez is karcsú, úgy elveszik a zsebben, mint kiscsibe a tyúkanyó szárnyai alatt.

    A hátulján található rekesz az elsődleges 1 vagy több darab kártyának biztosít helyet, míg a belsejében lévő hely egyaránt alkalmas a többi kártyának, papírpénznek és aprónak egyaránt. Ez utóbbinak van egy titkos rekesze, ám szerintem onnan idegesítő kirázni, így egyszerűbb mindent a zárható főrekeszben tárolni. A kis szegecs valójában egy csavar, amely segítségével a kártyák számának megfelelően lehet vastagítani vagy vékonyítani a tárcát. Imádom!

    Na de a továbbiakban beszéljenek helyettem a fotók:

    [ Szerkesztve ]

    "nincs rá lezsóidő"

Új hozzászólás Aktív témák