Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    válasz vince #116998 üzenetére

    de nyársra lesz húzva mert itt kedves vagyok, ott meg .....v :P

    jó a fotó, legalább fényt visz a sötétségbe :))

    [ Szerkesztve ]

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

  • gyapo11

    őstag

    válasz vince #116998 üzenetére

    Nem húzzuk nyársra, de nem fogja érteni. Én sem értem a 30 $ fölötti lámpákat vevőket, mások a 10 $ fölöttieket sem értik, megint mások meg 100 $-ért is szívesen vesznek és nem értik azokat, akik nem értik. :)
    Hasonló az egyéb kínai kütyükhöz, olcsón szeretünk vásárolni, azonban van amit vagy nem lehet megkapni olcsón, vagy vállalhatatlan minőségben, ezért nem kell csak a drágább.
    Lámpánál csak egy adat a fény mennyisége. Lehet kapni 1000 lumenhez közeli lámpát 10 $-ért. De lehet hasonló fényerejű fele súlyú és fele méretű lámpát kapni 50 $-ért, és lehet hogy valakinek ez fontos, hogy bárhova elfér, nem akad bele ha az övén fityeg stb. Aztán lehet 20 $-ért olyat kapni, ami szintén 1000 lumen, de háromszor messzebbre világít, van akinek ez a fontos. Vagy szintén 30-ért olyat, ami szélesen is tud világítani közelre meg szűken is messzire, twoo in one, van akinek ez a fontos, hogy nem kell két lámpa, hanem egyben megvan a két tulajdonság.
    Aztán vannak lámpák, amik kivillogják az akku feszültségét, vagy világít/villog a gombjuk, így sötétben könnyű megtalálni, vagy védik az akkut a túlmerítés ellen és jelzés után lekapcsolnak. Vannak akiknek ez a fontos, hajlandók fizetni a kényelemért.
    És van az Imalent, a tekerős fényerőszabályozással 1-1000 lumen, és nem kell több lámpát keresni. :)

    menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

Új hozzászólás Aktív témák