Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz mm89 #11590 üzenetére

    Köszi.. :R
    Kis informorzsa a Xiaomi 10400 power bank-hoz a keresőknek:
    2 "pöttyös" töltöttséggel vettem ki a dobozból,, amikor a Nexus5-öm 20% -on állt...
    Ráakasztottam tölteni,,,szépen fel is töltötte...aminek a végére egy pötty maradt a power bankon...
    itt akasztottam fel az 1,2A-es Nexus 5 Lg töltőjére...(szerintem eléggé lemerítettem a power bankot)

    6,5 órája töltöm,,,mostanra már az utolsó led villog jó ideje ami azt jelenti hogy lassan végre eléri a 100%-os töltöttséget...szóval én ilyen ármerősség mellet cca 7 órát tippelek a feltöltéshez... :Y

    Viszont kérdeznék is...elnézést, ha triviális:
    A power gombot hogyan használom a Xiaomi power bankon? :B :B
    Van teljes kikapcsolt állapot? illtve magátol kapcsol ha ráakasztok valamit?
    X idő után áramtalanítja (teljesen kikapcsolja) magát automatikusan?

    Azért teszem fel ezeket a hülye kérdéseket, mert valahogy nem tudtam kikapcsolni,,,vagy be,,nem is tudom hogy fogalmazzak, ha nyomtam a gombot felvillantak a ledek, mintha bekapcsolnám,,,ha röviden, ha hosszan nyomtam ugyanez,,,illtve amikor nem világitott semmi, és ráakasztottam az usb usb checker-t akkor meg felvillant "magától" és "bekapcsolt...
    Szóval elnézést a hülye kérdésekért,,de szeretbném tudni potosan a működését :U :B
    Köszönettel :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák