Új hozzászólás Aktív témák

  • dízelracer

    senior tag

    válasz anulu #107 üzenetére

    "még az első fokot is enyhének éreztem, de ez... szánalom magasfokon. ebben az országban tényleg (max minimál büntetéssel, ha híres vagy) mindent meg lehet tenni"

    Annak fényében, hogy engem néhány éve szerzői jogsértésért kemény pénzbüntetésre, meg nem fizetés esetén 6hónap letöltendő fogház büntetésre ítéltek, én is rohadtul keveslem amit kapott. Azért két tucat másolt lemez birtoklása és egy ittasan, kábítószer hatása alatt okozott személyi sérüléssel járó, cserbenhagyásos közlekedési baleset valahogy nem egy kategória. Erre lezárják szaros 10hónapra? 10 hónapra? És benne van a pakliban, hogy hamarabb is szabadulhat, hát ez milyen már?! Remélem szenvedni fog karácsonykor mint a állat! Majd gondolok rá a karácsonyi ebédkor meg amikor a sok sütemény okozta kajakómától KO fetrengek a tv előtt ... ;]

    :DDD :DDD

    Néhány másolt lemezért meghurcolnak és bezárással fenyegetnek de segg bedrogozva száguldozol és balesetet okozol vagy megúszod az egészet mint elődke vagy leülsz szaros 5 hónapot mint bucika a "többit meg meglátjuk". Magyarisztán ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák