Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz zolee001 #35 üzenetére

    "Az Apple milyen ujitást hozott a notebookok terén?" --> Te szerintem még nem láttál Macintosh rendszert. Nem egy Windows.

    "Toshiba a laptopok terén hozott sok újítást, hasonlóan az Apple-höz" - nem kell egyből hardverre gondolni, elég a szoftvernél maradni, de mielőtt azt hinnéd, hogy Apple-fan vagyok, nem vagyok az.
    Amúgy remélem nem gondoltad komolyan kérdésed, hogy soroljam milyen újításai / ötletei voltak az Apple-nek, hogy folyamatosan a TOP élen maradjon. Mindenki már majdnem őket majmolja.

    Újítások? Csak pár,a mi eszembe jut:
    Az egész Macintosh ökoszisztéma
    Retina display
    Touchbar
    UniBody
    Billentyűzet - vékonyabbak (igaz könnyebben is romlanak)
    2003-ban első háttérvilágítású billentyűzet

    Amúgy meg itt egy lista, lehet böngészgetni a terméklistájukban, biztos kihagytam még jó párat:https://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_Apple_Inc._products

    szerk: "Érdekes mivel az Apple nem adja ki a kezöböl a hardware gyártást igy nem csoda ,hogy senki más nem gyárt" - nem is mondtam, hogy ez mennyire érdekes lenne. A lényeg, hogy Apple a notebookjaival éles első helyen vannak a piacon, Toshiba meg bezárt. Nem kell beleképzelni semmi pluszt. :R

    [ Szerkesztve ]

    Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

Új hozzászólás Aktív témák