Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Speeedfire #9 üzenetére

    "Mobil neten soha nem szoktam semmit se feltölteni, csak este wifin, amikor töltőn van. Minek töltsem fel nappal?!"

    Pont ez volt a tesztidőszak lényege. Használta 2 hétig, majd leszűrte azt a tapasztalatot, hogy a kezdeti lelkesedés hamar alábbhagy és utána semmi érdemi előnyt nem ad a korlátlanság. Én például soha nem forgalmazom túl az 500 MB + 1 GB netemet, egyszer akciósan 3 hónapra feltoltam + 5 GB-ra, de attól még nem forgalmaztam többet, mint addig.

    Kollégám kipróbálta a UPC mobilt és még szerencse, hogy nincs hűségidő, négy hónap után szaladt vissza a Telenorhoz. Egyrészt a hálózaton belüli korlátlan beszélgetést nem tudta senkivel kihasználni, másrészt meg bosszantotta, hogy a mobilnet lassú mint a bűn.

    "Mennék is ha nem az ősszel kötöttem volna szerződést és nem kellene upc alapcsomag hozzá."

    Ősszel már rég élt a UPC ajánlata és nem kell hozzá meglévő UPC otthoni előfizetés, ebben az esetben 1000 Ft-al többe kerül minden tarifacsomag.

    (#10) sutszi: Feltöltőkártyásan nem fognak menni a korlátlan opciók. Csak mobilinternetet alapból is tartalmazó havidíjas díjcsomagok mellé rendelhetők.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák