Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Anonymus

    addikt

    válasz Chopper90 #13 üzenetére

    "Frissítéseket tekintve a Samsung jobban áll, nekem az S3-on már 4.3 van"
    - egy két éve meg a HTC állt jobban
    amikor volt még erőforrásuk messze ők frissítették a legtöbb androidos telefonjukat
    szóval szerintem ez változik

    "míg a One X ,One X+ már a 4.3-at se kapja meg. "
    - úgy emléxem, hogy ez tegra dolog volt, hogy azok procik nem kapták meg a drivereket, ami kellett volna a frissítéshez..

    "Azért ők sem hanyagolják el a marketinget, meg ahogy néztem nagyobb focimeccseken is rendszeresen bejön egy egy HTC felirat az állás alatt, ha figyel az ember, persze a Samsung mellett nyilván nem tudnak annyit marketingre költeni ez tény."
    - samsung az egyetlen android gyártó aki profitot tud termelni
    és a marketing gépezete olyan órási költségekkel dolgozik ami még az apple marketing költségének is a duplája, de a coca-cola-t is simán alázza, akiknek cukros vizet kell eladniuk valahogy..

    igazatok van, hogy a közép kategóriában nem a király a htc
    de ennek ellenére én nagyon megsiratnám ha csődbe jutna
    hisz htc nélkül android se lett volna...
    még mindig különféle zárt oprendszeres samsung "csodákkal" szívnánk ha a koreaiakon múlna..

    számomra a Samsung továbbra is egy minden ízlést, fantáziát nélkülöző tömeg gyártó (a szó rossz értelmében)
    a HTC az egyetlen aki apple minőségben képes androidos telókat gyártani a felső kategóriában,
    még elfogatható áron

  • toeki

    senior tag

    válasz Chopper90 #24 üzenetére

    menni ment, sőt valószinű lesz még wp-s htc de az android a meghatározó... teljes homály a srác :D

Új hozzászólás Aktív témák