Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz #65675776 #12 üzenetére

    Ne csináljátok már! :DDD A BW-s románc szálak nem abból a 30 másoderces snittből állnak. Megváltozik a két karakter közti interakció, többet tudunk meg a companionról, stb.

    Sokkal egyszerűbb egy komplex karaktert románc úton kifejteni, mert több az intim beszélgetés és egyre jobban megnyílik egymásnak a két karakter. Én is imádtam, ahogy Sten estében megoldották a belsőségesebb viszony kialakulását, de azért lássuk be, nem lehet minden companion esetében ezt elsütni. Ashley, Miranda, Morrigan (Witch Hunt>gyűrű!!!), mindegyik karakternek a románc lehetőség ad súlyt.

    Viszont azt nem értem, hogy ezt a BioWare miért adja elő újításként. Ugyanez a vacak rendszer volt a második részben is és jól el is cseszték az egészet.
    Értem én, hogy rengeteg bug előjött az Originsben abból, hogy sok volt a helyzet<>karakter<>viszony interakció és emiatt nagyrészt az egész le volt tiltva, de azért ezt akkor se reklámozzák már, hogy szimplán kivették. Ezt inkább pont erősíteni kellett volna és tényleges árulási lehetőségeket betenni annak esetére, ha egy-egy karakter elveivel folyton szembe megyünk.

Új hozzászólás Aktív témák