Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz #93448704 #18 üzenetére

    az csak trabiban erőszak :P

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz #93448704 #44 üzenetére

    én nem mondtam olyat, hogy a szolgáltató bunkó.
    azt mondtam, hogy béna és ostoba. persze tudom, hogy a szövegértés problémás lehet sokaknak.

    ha egy szolgáltató kompetens és jól szolgáltat, akkor az első, hogy nem kerülök vele kapcsolatba. megkötöm a szerződést, fizetem a számlát, szolgáltat, oszt jónapot. nincs okom felhívni, nincs min veszekedni, nem fogok bunkózni vele.

    a másik véglet, ha sorozatosan bénázik, a szolgáltatásában inkompetens, ekkor fel kell hívjam, be kell menjek az ügyfélszolgálatra, foglalkoznom kell vele, időt kell pazarolnom rá. és akkor sok szolgáltató először a lerázós taktikát alkalmazza, majd átmegy passzív agresszívbe. ilyenkor elszakad a cérna és az ügyfél is lejjebb ad a szintből. sok szolgáltatónál látok olyan folyamatokat, amiket nem gondoltak végig és ezért rossz, vagy szándékosan rossz. számtalanszor látom, hogy nem megoldani akarja a problémát, hanem szabadulni tőle. mvp. másvalaki problémája.

    legutóbb pl. azzal találkoztam, hogy bementem az otp bank irodájába, mert csak a banknak van ügyfélszolgálata, hogy felmondjam az önkéntes manyupomat. nem lehet. mert ők bank, nem manyup. új szerződést lehet kötni, mert az nekik fontos, régi szerződést felbontani nem lehet, mert ezzel is akadályozni akarják, hogy elveszítsenek egy ügyfelet. ilyenkor ne csodálkozzanak, ha beszólok.

    nagyon gyakori, hogy az ügyfélszolgálatos összekeveri a hülyét meg a laikust. ilyenkor kicsit küzdeni kell velük, hogy rájöjjenek, nem vagyok hülye. ezt persze sérelmezik, mert mindent sérelmeznek, ami az ő alkalmatlanságukat vagy tévedésüket világítja meg.

    ha egy szolgáltatóval már sokadjára kell vitatkozni, akkor ne lepődjön meg, ha az ügyfél morcos.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák