Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carasc0

    őstag

    válasz csiby222 #16 üzenetére

    Első fele igaz, gyerekek tényleg sok időt töltenek az iskolában! De ez miért is van? A hülye mindennapos tesi miatt, meg stb stb. Na most én szívjam meg miatta? Nekem is hoznom kell a kötelezőt, és nem mindent lehet a gyerekre fogni!

    A másik fele, hogy a gyerek az iskolán kívül jár hip-hop-ra, meg ki néz magasabbra szakkörre, az egyértelműen azért van hogy a szülőnek ne kelljen otthon foglalkoznia a gyerekkel. (tudom ezzel sokan nem értenek egyet, de nagyrészt így van sztem!) A gyerek otthon kisírja hogy szeretnék űrtáborba menni, a szülő nagy vigyorral fogja járatni. Arra már nincs esze a szülőnek, hogy kisfiam először tanulj, majd a szakkör meg a kikapcsolódás! És persze miért akar a gyerek sportolni? Mert a hülye média meg a barátai meggyőzik arról, hogy a sportból megtudsz élni, és nem kell tanulni. Ismerem jól ezeket. A sporthoz nem kell füzetet venni és tanulni just mozogni. Naná hogy mire haza keveredik a gyerek este 7 óra van és azt sem tudja hogy hány kg a kapitány. És mit fog mondani a szülőknek? Ááá anya nincs ám matek házi.... Jaj anya de fáradt vagyok már a tanuláshoz.... :((( Ez így egy kialakult ocsmáyn körfogás amit lassan a csak a tanár szív meg, nem a tanuló! Botrány!

    De erről én tehetek? Én szívjak? :U

    [ Szerkesztve ]

    Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Új hozzászólás Aktív témák