Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mate

    nagyúr

    válasz bunfi #39 üzenetére

    "felkínálta az avatatlan felhasználóknak is a böngészőválasztás lehetőségét." Én már azzal sem értettem egyet. Bár rühellem az internet explorer-t, de ilyen esetben ne kelljen már egy cégnek a konkurenseket reklámoznia.... Aki kicsit is fogékony a dologra, az úgy is leszed valamit, akinek meg az internet egyenlő a google keresővel, annak mindegy mit használ.

  • King Unique

    titán

    válasz bunfi #39 üzenetére

    Lehet így is fogalmazni, ez tény, de igazán akkor lenne / lett volna ok a "kiborulásra", ha csak csak Metro felület lett volna, de ugyanúgy ott volt a desktop is, még ha a user képébe tuszkolták is. De szerencsére 8.1-ben már adtak lehetőséget a részleges "visszaállításra", akinek még ez sem elég, az meg maradjon a Win7-nél. Persze az is igaz, h új notikat mind 8-cal adják és driver támogatás is sok modellnél arra épül, de azért szokható, használható az új rendszer és Metro sem kötelező.
    Böngészős dolognál meg sokaknak nem volt baja eddig se IE-vel, cégeknek se, de ez a böngészőválasztás már a Win7-ben is előjött SP1 felrakása után. Aszem 8.1-ben se volt kötelező választani, mert ha lehúztad egérre, v érintősön ujjal képernyő aljára, akkor többet nem jelent meg. Sokan meg úgyis felpakoltak mellé FF, Oparát, én pl. Dragont.

    (#42) mate3553 : +1 :K
    újtól való idegenkedés miatt kevesen rakták volna fel, és azért inkább MS, még ha tudták, h rizikós is, de bevállalták a "kényszerítést". Sajna úgy látszik xy okok miatt kevesebb, mint több sikerrel, de ezek az okok userek részéről is néha már egészen banálisak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák