Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz cherockee #7 üzenetére

    Kétlem, hogy a méretek nem fognak elmozdulni, hisz az eee is elindult nőni, még ha kicsit is, de akkor is. Meg előbb-utóbb úgyis lecseng ez a hype is, és visszatér midnen a régi kerékvágásba. midnen nő, mert nőnek az mebeek, a klaviknak is nőnie kell, akkor meg a komplett gép is nőni fog, stb. Azét modnjuk a BD pont ezekben a gépekben a legértelmetlenebb, hisz a kijelző elég kicsi az ilyen plusz információk megjelenítéséhez. Akkuk terén nagyon cosdát én nemvárnék a helyedben, nagyon miniatürizálni már max csak a kapacitás rovására lehet...
    A felcsatolható klavi viszotn garantáltan nem fog elterjedni. járművön utazva ha előtted van egí kijelző, azt is elég egyensúlyozni, nem hogy még rákötve egy klavit, ami csak szélesíti, és eltolja a súlypontját így pl utazás közben nem fogod tudni rendesen ölbevenni. Plusz midnen használat előtt fel kell csatolni, utána le, ezek fognak a legelső kanyarban otthon vagy valahol maradni.

  • Tim82

    nagyúr

    válasz cherockee #7 üzenetére

    a kihajtható billentyűzetet tíz-tizenkét éve már kitalálta az IBM, jellemző, hogy akkor nem jött be :(

    nem tudom, én eee-PC és versenytársai helyett egy PIII-as subnotira tettem le a voksom, ugyanarra a célra (utazós-netezős-filmnézős-fotóháttértár kisgép) tökéletesen megfelel.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák