Új hozzászólás Aktív témák

  • ruti

    Közösségépítő

    meggyött nékem is a csomag.
    vigyázat, ÉRTÉKELÉS következik:

    egyérpad:

    -a kép kisebb lett, mint vártam, mert a tervezéskor a piros szaggatott vonalon kívüli részek is mind rákerültek. nem értem, akkor miért hívják fel a figyelmet, hogy a piroson kívüliek leeshetnek a képről :F
    -a széleken a vágás lehetne szebb, különösen a bal rövid oldalán sorjás
    -vastagabbat vártam, ez olyan 3 mm+a nyomathordozó
    -a felülete tetszik, reméljük, nem fog leválni

    póló:

    pólóanyag:
    -XL-es rendeltem látatlanban, mert nem akartam, hogy kicsi legyen, de méretben tök jó lett. nem óriási, mint tehénen a gatya. inkább L közeli a mi mérettáblánk szerint.
    -anyagminősége jó, 100% pamut a címke szerint, de annak is tűnik. könnyű, nem gagyi, nincs eldeformálódva, elszabva. tehát nem egy olcsó szar hordozóanyag.

    a nyomatokkal már nem vagyok ennyire megelégedve:
    -mindkét kép fekete hátterű volt, de meg sem próbálták a póló feketéjét összelőni a képekével. persze, én vagyok a hülye, mit is várok... a képeket erős nappali fényben fotóztam, viselve ez azért nem ilyen élesen kontrasztos.
    -a hátulja-kép bal oldalán van egy fehér csík, elég idétlen. oka ismeretlen. :F
    -ami pozitív: a nyomat nem merev, nem olyan, mintha tábla lenne a nyakadban, nem is fog "eltörni" remélem
    -a képeket nem mértem le, de a megadott képátlók szerintem nincsenek meg.

    Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

Új hozzászólás Aktív témák