Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz pandras83 #46 üzenetére

    Várjál! ;)
    Teljesen felesleges beleszaladni teljes áron semmibe.

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

  • MikiLóS

    tag

    válasz pandras83 #46 üzenetére

    Nagyon vártam a játékot, de szerintem sok bosszantó dolog van a játékban ami meg még ennél is rosszabb az az, hogy kevés a játék.

    bosszantó dolgok:
    - tárgyakhoz közel kell menni, hogy interakcióba kerülhess vele és nem jó akárhogyan
    - nem elég, hogy lenyomod a szájba kúrt gombot még lenyomva is kell tartani
    - harcrendszer szerintem nagyon rossz ezáltal a harcok kurva kemények, volt, hogy a "sivatagban" rám támadt három szektás és még + sivatag részeként rám támadt 2 farkas is.
    - időnként(motorozás közben )megjelennek a kis térképen kék kérdőjelek, fel is kelti az érdeklődésemet, aztán amikor elindulok felé akkor eltűnik, nyílegyenesen nem mehetek kérdőjel felé mert ott van egy kibaszott nagy hegy, 10 -ből 1x sikerült felvennem akkor sem tudom, hogy mi a fasz értelme volt.
    - főküldetések alatt nem tudsz(NAGYOBB) levágásokat eszközölni az utadon amire eléred a küldetésed helyét, kurva nagy hegy, korlátok, fák, roncsok, vasút.
    - egész játék tempója kevés, ellenfelek meg gyorsabbak.
    - motor lassú

    Azt nagyon bírom, hogy vannak nehezebben lenyomható táborok és azon belül pedig konténerek és ha az egyikbe belebújsz és jön egy farkas akkor nem megy el a farkas a amíg ki nem jössz a konténerből hanem lefekszik a konténer elé pont oda ahova kifogsz ugrani és amikor kiugrasz akkor egyből kinyírod, HARD fokozatban!


    Szerintem nem sokat ér a játék, 10/ 5 >>>>>>>UNALMAS!
    (medvés küldetésig vittem, elég is volt)

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz pandras83 #46 üzenetére

    RDR2 az az apex open world játék, szóval ha olyasmire számítasz, csalódni fogsz. Azóta sem közelítette meg semmi más, és valószínűleg nem is fogja egészen a Rockstar következő open world játékáig. De a Red Dead 2-n több mint 3000 ember dolgozott, ezen meg 170...
    Igen, rohadt nehéz egy Read Dead-féle nyílt világ után olyan open world-be csöppenni, ami meg sem közelíti azt a minőséget.
    De legyünk őszinték, ilyen minőségű játék 5 évente egyszer jön, és a Rockstar-tól...
    Valahol szükség van egy kicsit nyitottabb hozzáállásra, hogy képes legyen élvezni az ember a többi játékot is.
    Úgyhogy én próbálom ezt az elvárást félretenni amikor beleugrok egy új nyílt világú játékba.
    Nehéz, de ha az adott játék erősségeire fókuszálsz, akkor működhet a dolog.
    Számomra a setting, a részletesen kidolgozott környezet, a taktikus játékmenet (hard alatt ne is kezdje senki) pozitív irányba billentik a mérleget.

    #45 Chapel

    SPOILER, nincs tag, úgyhogy visszafelé kell olvasni a szavakat!

    Rokima dotagotálgem haras tékélmerís, zsel tto yge ynorotóidár a lőtyleh ertelek.
    Tto mattotuf eleb za ősle abádroh.

    SPOILER VÉGE

    Aztán lehet, hogy nem is kapcsolódik a sztorihoz a dolog, és tök random jelleggel futsz beléjük már első alkalommal is...

    A VGA meg 5700 xt 1440p-ben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák