Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pandras83

    senior tag

    válasz MikiLóS #49 üzenetére

    na pont ezektől a negatív dolgoktól tartottam, nagyon köszi hogy írtál. nem az van itt is, mint sok port esetében, hogy az irányítást kontrollerre szabták?

    [ Szerkesztve ]

    Cyberfuck Patchrunner

  • shotika

    őstag

    válasz MikiLóS #49 üzenetére

    Engem csak egyetlen dolog idegesített, de az kb minden TPS-ben így van:
    Ha el akarsz jutni egy helyre, ahova ugrani/mászni kell, és a való életben már rég felmásztál volna azon a kis 1 méteres akadályon, de egy videojátékban neeem, nem így kell. Át kell ugratni motorral b***meg 4 méterre tőle, egy szakadék felett :D

    Részemről idén az egyik legjobb játék. Nagyszerű grafika, remekül optimalizált, fasza túlélő horror hangulat, amire rátesz még változatos háttérzene. De kajak, a zenei rész még talán a grafikát is üti, hol nyomtatják az akciómuzsikát, máskor meg a bőrömet kaparom, annyira nyomasztó taktusokat pakolnak alá.

    Mint open world játék, a zombis téma és a survivor fíling miatt kitűnik a többi közül, de ugyanúgy megvannak benne az erre a műfajra nagyon is jellemző "hibák", pl jópár óra után már szvsz könnyen kiismerhető a játék (mint a legtöbb ilyen cucc) - bár azért mindig figyelni kell, mert én hard fokozaton tolom, és az elején 2 harapás voltam egy zombinak.

    Az átvezetők, a sztori és a karakterek talán nem a játék erősségei, de kárpótol az izgalmas játékmenet. Ennyire zombis címen még talán a Dying Lighton se izgultam.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák