Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Csoffadalom #221 üzenetére

    Voltam High Life-ban, bár az annyira nem jött be. E-Play, Patex, Flört, Palace, Wild West, nagyjából ezeket látogattuk legsűrűbben, illetve rengeteg egyéb rendezvényen voltam. 1998/99 szilveszterkor Olof palme ház Budai/Tommyboy buli, emlékezetes volt. De voltam itt több bulin is, mind jó volt. 99-ben napfogyatkozás buli, Paul Van Dyk-al a Keszthelyi Colorsban, szintén nagyon emlékezetes volt. Palace 2 napos nyitóbulik, szintén komolyak voltak. :)

    Én is visszasírom a régi jó bulikat. Hiába próbálja pár ember megmagyarázni, hogy ma is vannak olyan underground hangulatú bulik, persze lehet, hogy van, 2 száz vendéggel, annak idején meg egy ilyen bulin több ezren voltak. Nem ugyan az. Ma, ahova nagy tömegek mennek mulatni, annak köze nincs a 90-es évekbeli hangulathoz, nyilván 2012-van, más világot élünk. El kell fogadni. Ami még mostanában tud érdekelni, azok a Hip-Hop bulik, persze nem majkapapa és társai, de van jó magyar underground Hip-Hop, amire azért szívesen elmegyek, mindig is szerettem a Hip-Hop-ot, már a 90-es évek eleje óta. Elektronikus zenei buliba max csak Ibizára mennék, máshova nem, de egyenlőre arra nincs pénzem.

Új hozzászólás Aktív témák