Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    válasz {Zodiac} #3 üzenetére

    A bal alsó sarokban "Store" van. Máshol is láttam ilyen képeket (pl Rrestarant felirat, de kétszer is máshogy írva), szóval ezek a kínaiak tényleg nem tudnak angolul még másolni sem tudnak rendesen.

    Tigerclaw: A merci meg a bmw már kínából szállíttat ide kis sárgákat, hogy megmondják milyen autót szeretnének. Mivel Kína a legnagyobb piac. És már mi is eladtuk magunkat nekik.

    [ Szerkesztve ]

  • llaszlo

    veterán

    válasz whisperity #20 üzenetére

    "Tételezzük fel, hogy az embernek ájfón kell, mivel ha nincs, a társadalom (kollégák/osztálytársak) megbélyegzik, kiközösítik"
    Ezen szerintem még elmélkedjél kicsit. Mert ez így egy jó nagy baromság. Max a tizenéves kis csitrik meg kis pisisek körében lehet ez így.

    "Az az oka, hogy sok esetben már nem is magát a terméket, hanem csak a márkát kell megfizetni. Vehetsz te egy Adidas cipőt 35 ezerért, vagy helyette egy Adios cipőt 1,5 ezerért, mind a kettő ellátja a célját, nem? A legtöbb ember olyan, hogy amire nem muszáj, nem költ, ha az olcsóbb termék is tudja azt, amit a drágább."

    Perzse, hogy nem. Mert az Adidas semmit sem fejleszt csak úgy kamuból kidob egy cipőt. Az olcsó kínai másolatban benne van ugyanaz a technológia és ugyanazokat az anyagokat is használják. Miközben lemodellezték, hogy hogyan nyeli el a cipő a mozgási energiát mi a legjobb adott esetben az ízületeknek stb-nek. Aztán amikor már lefutottál több ezer kilométert az egyik és a másik cipőben is érdekes módon az Adidasos emberkének nincsenek mozgásszervi problémái, meg még a cipő is jobb állapotban van nem esett szét 10 km után, mert valóban csak a márka kerül annyiba.

    De azért jót röhögtem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák