Új hozzászólás Aktív témák

  • sptkyle

    senior tag

    válasz #90933760 #7423 üzenetére

    Elsőre én is azt hittem amikor megláttam, kapott is 1-2 reális kommentet, hogy ha felújítja, talán kap érte 4-5k-t, de emberünk ezt teljesen komolyan gondolja ennyiért.... mert retro. :D

    " Köszönöm a gyors véleményeket! Hát mai sem lehet mert a festése önmagától kopott le! Meg aztán ezt a ventilátort valamikor a 90-es évek elején láttam először, de már akkoriban sem volt új!!!! Ami meg a RETRÓ szót illeti, a 90-es évek Zenei slágereit, retró - ként emlegetik a rádiókban!!!! Ami meg az ára szerintem bőven megérheti annak aki tudja, hogy ezek a ventilátorok szinte elnyűhetetlenek, megfelelő környezetben! Bisztosra veszem, hogy lehetne olcsóbban vagy drágábban is venni, természetesen mindenkinek elhiszem amit véleményben ír erről a ventilátorrol! Aki meg megvásárolná vegye figyelembe az itteni véleményeket! Köszönöm szépen a figyelmét mindenkinek!!!!! "

    @ViZion: Ezt tőle kellene megkérdezni. :D Én utoljára 1 éve vettem mennyezetventilátort... az patika állapotban volt, 2 sebességű + csillárcucc 3k-ért... de hát ez RETRO! És önmagától kopott le. :D

    "Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Új hozzászólás Aktív témák