Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ccs2929

    senior tag

    válasz Muszakishop #34 üzenetére

    Nos, nekem is.
    Annyi, hogy nekem 2 vinyó van a nas-ban, namost a Volume_1\ gyökerébe kell bemásolni a funplug fájlokat , majd újra kell indítani a Nas-t az újraindítás funkcióval, és máris bejön a telnet :)

    Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

  • ccs2929

    senior tag

    válasz Muszakishop #34 üzenetére

    Akkor most röviden leírom én is:
    Csak és kizárólag Total Commandert, és a notepad-ot használtam, semmit putty, és a szerkesztője!

    Mivel volt telepítve már a cucc és nem talált valamilyen .lib fájlokat, ezért uninstalláltam a Curl-t is, és a Transmissiont is, majd újra felmásoltam a Volume1 alá a hiányzó fun_plug.tgz-t, (hogy restart után legyen telnet) és újraindítottam a nast. Ezt a lépést minden újraindítás után meg kell tenni, ha be akarunk lépni telneten. A fun_plug.tgz fájl a letöltött ffp&tm.zip\ffp&tm\fun_plug\ mappában található

    Az uninstallálás menete telneten keresztül:

    cd /mnt/HD/HD_a2/packages
    funpkg -r curl-7.18.1.tgz
    funpkg -r Transmission-2.83-1.tgz

    Ezután a webes felületről újraindítottam a Nast a fent említett fájl visszamásolása után!
    cmd--> telnet ip cím
    aztán az alábbi parancsok jöttek:
    cd /mnt/HD/HD_a2/packages
    funpkg -i curl-7.18.1.tgz
    funpkg -i Transmission-2.83-1.tgz
    chmod a+rwstxX packages
    chmod a+rwstxX /mnt/HD/HD_a2/ffp
    chmod a+rwstxX /mnt/HD/HD_a2/ffp/start
    chmod a+rwstxX /mnt/HD/HD_a2/ffp/start/transmission.sh

    A fenti chmod-os parancsok azért kellettek, hogy látszódjon a Total Commanderben a mappa, és a fájl!
    ffp/start/transmission.sh start most hiba nélkül indult
    ffp/start/transmission.sh status szépen írta, hogy fut

    a settings.json fájl a \Volume_1\.transmission-daemon\ mappában található (én lusta voltam, lementettem a régit, és a transmission leállítása után visszamásoltam)

    vissza a telnet felületre:
    cd /mnt/HD/HD_a2
    rm /dev/random
    rm /dev/urandom
    mknod -m 666 /dev/random c 1 8
    mknod -m 666 /dev/urandom c 1 9
    /ffp/start/transmission.sh stop

    Itt másoltam vissza a settings.json-t
    majd
    /ffp/start/transmission.sh start

    és megy :DD

    Ha esetleg elakadsz szívesen segítek!
    Üdv.

    Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

Új hozzászólás Aktív témák