Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz Vesa #105 üzenetére

    Legyen így ! Azt az egyet tényleg észre lehet venni, hogy egyre több a pozitív vélemény és tippre valóban azok, akik most érnek a végére. A kassza jól csörög, de én attól tartok, hogy a következőbe már változtatni fognak egy-két dolgon, a kritikákat látva és itt, azért a sok valós "hiba" mellett, legalább annyi kevésbé reális sérelmet is látok folyamatosan elhangzani... Mint ahogy a Witcher 3 sem tűnt hosszúnak azok számára, akiknek igazán tetszett, mégis reagáltak a "panaszokra", itt is tartok ettől. Persze megint nem azoknak az igényeit nézve, akiknek tetszett... :(
    Valahol vicces, hogy pont azok az emberek gerjesztették a "hype"-ot, akik most "túl hype-olt" játéknak nevezik... :DDD

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

  • Rasnac

    aktív tag

    válasz Vesa #105 üzenetére

    Elkészült, az endingeket és szerelmi szálakat összefogó cikk, remélem gyors elfogadják és jövő héten már ti is fogjátok látni :))

    Szerintem ahogy a javítások megérkeznek, és kikopnak a bugok, az értékelések is olyanok lesznek amit megérdemel. Bár a DLC-t beharangozni talán kicsit korai, de én mindenesetre várom, és azt is lesz-e valami az ending után! Vagy úgy tervezik hogy az ending fix és előtte pakolják még teli kontentel. Én borzasztóan várnék egy kis kikacsintást más városba is, vagy esetleg valami plusz 10-20 óra Panam mellék szál ;) :))

    Boldog Új évet srácok! És reméljük a cpnek is jobb éve lesz nem csak nekünk ;)

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

Új hozzászólás Aktív témák