Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz MikiLóS #46 üzenetére

    "Szerintem neked sem ártana egy szövegértelmezési gyorstalpaló sehol nem írtam de még más sem, hogy a Skandinávok "feliratimádok lennének". "

    Azt én írtam. És pontosan azt vetettem a szemedre, hogy erről NEM volt fogalmad (így aztán nyilván nem is írtál ilyet). Akkor asszem a szövegértelmezési képességekről ennyit.

    Előtte ezt írtad:

    "Én meg azt állítottam, hogy egy adott társadalom/ ORSZÁG 1 - 2% néz feliratos filmeket a Magyarokon és a Franciákon kívül."

    Ebben az is bennevan, hogy szerinted a skandinávok esetén is 1-2% néz felirattal filmet... (miközben ez valószínűbb, hogy pont ránk igaz :( ). Ez pedig nettó tévképzet. Már a dvd korszakban is alig-alig jelent meg szinkronos film náluk, talán a gyerekmeséket kivéve.

    "Azon ment a eszmecsere, hogy a Skandinávoknál mennyire nem vevőek az USA féle filmekre, s ezt cáfolta meg a W.Wilson egy Kulturális Minisztérium weblappal ahol a számok az ismereteimnek ellentmondtak. Történetünket lezártuk annyival, hogy megköszöntem a felvilágosítását."

    Később már valóban ezen ment (ami egyébként totálisan irreleváns, nem is értem minek hoztad be a beszégletésbe...), előtte nem - eredetileg a feliratolvasási szokásokról szólt a "vitanindító" hozzászólásod. Lásd idézetem.

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • Tian66

    senior tag

    válasz MikiLóS #46 üzenetére

    Döbbenetes arrogancia! Lehülyezel, lesötétezel másokat. Nem érsz annyit, hogy jelentgessek. Nem süllyedek a szintedre, pusztán megjegyeztem, hogy itt ez nem divat!
    :(
    Idézlek: "Nem akarok veletek foglalkozni! Elvagyok én magammal! Pá pá!"
    Alig várjuk, hogy ellegyél magaddal!
    Addig se itt nyomod ezt a modortalan stílust!
    ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák