Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz hombre[EU] #214 üzenetére

    [link] "'A Cyberpunk fejlesztői korábban megígérték, hogy bárki, aki elégedetlen a játékkal és vissza szeretné kapni a pénzét, annak biztosítja ezt a lehetőséget, de a Sony és a Microsoft is jelezte, hogy erre csak bizonyos feltételek mellett kerülhet sor. Ezért a lengyelek inkább úgy döntöttek, hogy levetetik a Cyberpunk 2077-et a digitális boltból, így pedig bárki élhet a refund jogával." Ennyit az ámokfutásról.

    #215brumi1024: Az ilyen véleményekre vagyok kíváncsi, mármint azokéra, akik érdemben hozzá tudnak szólni. Nyilván ha nem floodolják szét a topikot offal, akkor láttad volna, hogy én is megfogalmaztam néhány kritikát a játékkal kapcsolatban. Nekem jócskán kijutott a bugból, de néztem a híradót, olvastam a shardokat, csináltam a gigeket, amik nagyon jó küldetésekhez is elvezettek, kiemelkedő történettel. Mire gondolsz üresség alatt?

    #216Tikakukac: Csak hajrá, floodold tovább a topikot egy 10 éves szintjén. Én nem asszisztálok tovább hozzá. Majd ha lesz személyes tapasztalatod a játékkal, gyere vissza, akkor majd el is olvasom az ON kommentedet :)

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák