Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    Globálisan mindenkihez írva.

    Munka mellett is lehet tanulni csak akarni kell. Unokanővéremnek az anyja eléggé egy idióta, aki elgáncsolta a lányát, hogy unokahúgom mehessen egyetemre, így unokanőveremnek csak egy OKJ-s jutott. Viszont már több éve dolgozik és tán tavaly előtt jelentkezett levelezősre és biza 4-5-ös vizsgákkal zárja az évet. Azt mondani sem kell, hogy mindennap 4-kor kel, hogy még munka előtt tanulhasson. Továbbá minden szombaton utazik 200km-t és egész nap fejtágításon van.

    Ahhoz hogy az ember tanulhasson nem kell sok pénz a család részéről. Így ezt az indokot egyáltalán nem fogadom el. Aki tanulni akar, és meg van hozzá a feje, az simán végig tudja csinálni az egyetemet (már fentebb írtam, hogy mennyit lehet kapni havonta).

    Gyereknek hiába magyarázod, viszont a szülőnek lenne kutyakötelessége normálisan nevelni a gyerekét, és neki kellene unszolni, hogy tanuljon egészen addig amíg nem jön rá, hogy mennyire is fontos ez. 10.-es koromig én is sz.rtam bele a tanulásba. 8.-ba éppen hogy átcsusszantam németből, és apáék már le is írtak... Utána jött meg az akarás.

    Mindenki a saját szerencséjének a kovácsa.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák