Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • x007

    tag

    válasz orbano #5 üzenetére

    Persze én is találkozok rengeteg hibával...

    gagyi GUI... na igen :) kedvenceim:
    - Server Exporer (db tool) :D
    - WPF designer :DD
    - ASP.NET designer :DDD

    Fordító:
    - Jó programozó nem percenként fordít, szal ez legyen a legnagyobb baja :). Egyébként szeritem nem lassú így se, persze a többszálúságot és az ezzel járó további gyorsulást sem tagadnám meg :):)

    WinForms:
    - Talán a leghasználhatóbb form szerkesztő: gyors, egyszerű, szal relatív meg vagyok vele elégedve. Nem tudom, hol jött neked elő annyi hiba, nekem csak nagyon speciális esetekben szokott :).

    Solution Explorer:
    - Ez is OK szerintem, nem szokott vele bajom lenni (egyedül az általad is említett véletlen áthelyezés gáz). Autohideot nem szeretem, szal nem tok róla nyilatkozni :D.

    Intellisense:
    - Szerintem pont ez a VS erőssége, messze jobb, mint más termékeké, teljesen meg vagyok vele elégedve.

    Szóval én se azt mondom, hogy tökéletes a termék, de az ilyen alapvető dolgokban (ide koncepció, kódírás, debug, ) simán odaveri a versenytársakat, azoknál már ezek se tetszettek :), aztán lehet hogy csak azért van, mert nagyon megszoktam a VS-t.

    Framework 2.0 óta foglalkozom vele komolyabban, ma már napi szinten, viszonylag mély ismeretekkel.

  • joghurt

    addikt

    válasz orbano #5 üzenetére

    Ööö. Melyik verziót használod te? Már a VS 2005 is több szálon fordított (legalábbis C++-t). Amikor gagyi GUI-ról beszélsz, nyugodtan mellérakhatod az összes többi fejlesztőrendszert (Borland Builder, KDeveloper stb.). De különben is: Egy fejlesztőrendszer generáljon jó kódot, támogassa jól a debugolást, és ne csicsás legyen.

    Az a gond, hogy a jelek szerint te nagyon el vagy kényeztetve. Dolgoznod kellene egy kicsit Builderben, pillanatok alatt sírnád vissza a VS-t.

    A tej élet, erő, egészség.

Új hozzászólás Aktív témák