Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz x007 #6 üzenetére

    Winforms: szinte csak egyedi contrlokkal, formokkal foglalkozunk, és bizony ilyenkor előjönnek a bajai (ahogy az egész 2.0 .net formkezelésnek is)

    Fordító: amikor 45 hibát ki kell javítani egy b*zi nagy projektben, és szépen ki kell őket próbálgatni, akkor gond tud lenni még az a 30mp-es fordítási idő is, amit egy 4 magos 3ghz-es procin produkál SSDvel és 4gb rammal megtámogatva. Arról nem is beszélve, hogy ha sietve javítasz egy hibát, aminek az eredménye az, hogy legalább 6x kell nekifutnod mire hajlandó lefordulni, akkor az azt jelenti, hogy elment az életedből negyed óra malmozással (irodai gépeken kb másfél-két perc a fordítás alaphangon).

    Intellisense: ok, hogy nincs jobb (bár az új borlandot még nem próbáltam), de attól még vannak hibái.

    Egyébként én is megszoktam, én is kb azóta dolgozom vele (nekem még szívnom kellett a gagyi 1.1 winforms-zal is), de mivel sokat kell foglalkoznom szoftverergonómiával, és háklis vagyok az ilyenekre, így kijönnek a hibái. Pedig én is a VSt választnám a jelenleg általan imsert IDE-k közül. De ez inkább csak a konkurenciát minősíti, nem a VS-t :)

    A vér nem válik VAZZE!™

Új hozzászólás Aktív témák