Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz moonman #15 üzenetére

    Nem fordult elő eddig MS részéről, de eddig Apple se csinálta meg. Én arra utaltam, hogy saját profitjának maximalizálása érdekében MS is bármit képes megcsinálni.
    Lásd, szarráfizeti a játékgyártókat azért, hogy csak xbox-ra jelenjen meg. Ugyanezt csinálja a Sony is, illetve ezt csinálná az nVIDIA, meg az AMD is, csak nincs annyi pénzük mint a két gigakonszernnek.

    Sweet Lou 6: Na ezért utálom az Applet. Ne döntse el már helyettem, hogy mit csinálok, és mit használok.

    Olvastad, amit írtam? Azt csinál a szoftverével, amit akar, te nem vetted meg, csak használhatod. Ha te flash szarokat akarsz használni, akkor hajrá, ne végy Apple. Én pc-n is letiltom amit tudok, csak youtube van engedélyezve, sok retek szar, ami lassít mindent, pl hogy ne menjünk messzire, aqua reklám a ph-n, lassít, akadozik, mert az adobe nyugodtan el van, ő az, aki szarik az egészre, nem optimalizál, mert neki ez így teljesen jó. Egy-két nagy multi betiltaná a flash támogatást, hogy használják a html 5-öt, mindjárt jobb lenne(nagy multik pl: IE7-8-9, Firefox, Opera, a fanok miatt, youtube, facebook meg a hatalmas játékozó megacégek, amik pl a bitefightot, traviant, stb-t tolják, és annyira tele vannak pénzzel, hogy youtubeon is csak ilyen reklám van, stb), ezek ha elfelejtenék a flasht, akkor nem lenne ilyen gond. :K

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

Új hozzászólás Aktív témák