Új hozzászólás Aktív témák

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz Ricardo128 #495 üzenetére

    Ezt azért nem lehet így teljes mértékben kijelenteni. Én 1986.10.05.-én születtem Szegeden, április 27.-én édesanyám (én meg a pocakjában) pont kint napozott Tiszaszigeten a nyaralónk előtt. Akkorra már a radioktív felhő bőven elérhette hazánkat. Én a jobb kezemen egy izom-csont deformitással születtem, amit később megműtöttek és helyreállítottak, mára csak a hozzám közelállók tudják, amúgy nem lehet észrevenni, teljes a funkcionalitása. :K Ez lehetett a történtek miatt is, persze ez nehezen bizonyítható, de elképzelhető. Akkoriban anyum elmondása szerint a zöldségek, főleg a saláta fogyasztását nem igazán támogatták a hozzáértők, akik mérték a háttérsugárzást.

    Egy időben beleástam magam a témába, mindent megnéztem/elolvastam a katasztrófával kapcsolatban. A legérdekesebb a Kijev-ben lévő zóna múzeum, hátborzongató a zóna területén található kitelepített települések felakasztott település táblái. Mióta nincs ott az ember, virágzik a természet, az állatokban a mutációk nem mutatkoznak, igaz az utolsó fűszál is sugárzik.

    [ Szerkesztve ]

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

Új hozzászólás Aktív témák