Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makkmarce

    őstag

    válasz kilua #15 üzenetére

    igen, ezt lassan ideje lenne tiltani, mint tiltott szerencsejáték.. nem elég, hogy jenőke kikönyörgi a 25000ft-os játékot, utána még apuka toljon bele havi 10-20.000-ret, hogy szinten tartsuk jenőke karakterét? vicc az egész komolyan, és ugye ennek az éllovasa az EA nevű gittegylet.

    okoskodom, tehát vagyok

  • arty

    veterán

    válasz kilua #15 üzenetére

    Az "ugyanugy" része a hsz-ednek nettó csúsztatás, pedig egyébként igazad lenne! ;)

    Ha visszanézem, hogy az előző, általam végigjátszott 3 játékból melyiknél volt/kellett mikro... nos, talán az egyikben volt (bevallom utána se néztem), a másik kettőben nem.

    Pl:
    Egy normál autósjátékban van lehetőség igazi pénzért _IS_ kocsit venni, de egyébként van elég virtuális pénzed, hogy legyen progress (vehess autókat, indulj újabb versenyeken, stb). Egy f2p autósban (régebben az asphalt-ot próbáltam) elfogy az "induló gyémántpakk", akkor utána elviselhetetlen grind kezdődik, hogy egyáltalán elindulhass a következő versenyen vagy vehess egy új autót. Értsd: 130x végigtolod UGYAN AZT (akinek a 4. menet még élvezetes, előre is sajnálom!) és ha nem igazi féreg a játék, akkor az így megszerzett pénz mellé nem kell fizetős "gyémánt" _IS_. De van amikor kell. És a játék folyamatosan dobálja a "remek" ajánlatait...

    A p2w kompetitiv szemetekről szót se ejtsünk, nyilván az eleve fizetősöknél kevésbé mer pofátlan lenni a kiadó, hiszen ellenkező esetben az alapárat se fizetné ki senkit, nem lenne bázis, akiket lehet nyúzni pl kozmetikai tárgyakkal, stb. Kivételek NYILVÁN mindkét oldalon akdnak, az arány a nem mindegy. Nekem biztosan nincs arra egy külön életem, hogy tesztelgessem, melyik mobil f2p szenny mennyire genny. Ha meg néha belefutok pofátlan mikrós és eleve fizetős játékba: refund, rosszabb esetben széria/kiadó/fejlesztő ignorálása a jövőben.

    (#17) NightGT sajnos valóban itt a gond, amikor már pszicho stáb IS dolgozik egy fejős (f2p) játékon... a játék, a játékmenet teljesen huszadrangú (csak azért szép legyen!), a fontos a lehúzás "mechanikája". korábban liberális voltam a témában, gondoltam, majd csak leesik a usereknek, hogy lehúzzák őket, mára jól látszik, hogy erről szó nincs, a zsigerekre ható, betegséget kihasználó/kialakító pszicho "mesterművekkel" szemben nincs más esély, csak a kőkemény törvényi szabályozás (tiltás)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák