Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sweet Lou 6

    addikt

    válasz Dakos #21 üzenetére

    ,,A memóriaéjsége nagy ugyan(persze megfelelően optimalizálva ez is kompenzálható) de inkább az Fx egyen sokat a gépemen mint a Chrome vagy a Safari amelyek legalább annyit esznek ha nem többet." - A 3-as verzió óta a Firefox használja az egyik legkevesebb memóriát a 'nagy' böngészők közül.

    ,,A szóbeszéddel ellentétben még mindig jobb az IE8nál vagy a Safari Wines változatánál" - ne általánosíts légyszi. különbözőek vagyunk, ezt, ilyen formában (főleg indoklás nélkül) nem lehet kijelenteni.

    sweetlou6.wordpress.com

  • Vargnatt

    tag

    válasz Dakos #21 üzenetére

    "Próbálkozz csak hátha találsz benne hibát de szerintem az lesz az eredménye h rájösz egy 12 éves kiskölyök okosabb nálad igen 12éves és nem 10 ahogyan azt te írtad"

    Már korábban olvastam a cikket, és most nem olvastam el újra, csak a linket szúrtam be, ezért nem emlékeztem, hogy 10 vagy 12. Baromi intelligens lehetsz, ha ebből rögtön meg tudod állapítani azt is, mennyire értek a szoftverek működéséhez. :P

    Amúgy, nem tök mindegy, hogy 10 vagy 12? Ha ilyen szintű hibák vannak benne, akkor szégyen, hogy a teljes Mozilla fejlesztői és tesztelői bázisából senki se szúrta még ki eddig.

    Az Opera és a Chrome is testre szabhatóak a maguk módján. Az Operában ehhez egy kicsit jobban bele kell túrni a konfigba, ez valóban nem a legkényelmesebb, de a következőben már lesznek egykattos telepíthető kiegek is. A Chrome-ban meg már most is vannak. Lehet nem annyira szuper kiegek, mint a FF-éi, de legalább nem is jelentenek akkora biztonsági kockázatot.

    A FF kiegek nélkül is lassan indul el, pedig rendszeresen frissítem. Nem értem, miért nem csinálják azt, hogy legalább a programablakot betölti gyorsan, aztán utána szöszöl a többi induláskori teendőjével? Akkor legalább a placebo-hatás működne. :U

    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. (Mohandas Gandhi)

  • HelloWorld

    tag

    válasz Dakos #21 üzenetére

    memóriaéjsége

    Az az, amikor este van a memóriában, és lefekszenek a bitek aludni? :)
    A szó, amit kerestél: memóriaéhség. :K

    A magyar oldalak legtöbje erre van optimalizálva.

    Akarod mondani, a magyar oldalak legtöbje erre is optimalizálva van. :B

Új hozzászólás Aktív témák