Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rommel6600

    őstag

    Ez az egész azon kívül, hogy reklám, egy nagy hülyeség. Nem a távirányítót nem tudják kezelni, vagy legalábbis nem csak azt nem tudják az emberek. Hanem a készülékeket!
    Innentől kezdve akármilyen távirányítót adhatnak például a szüleimnek, nem fogják tudni kezelni például a dvd lejátszót mert eltévednek a menüben, nem tudják mi mire jó, nem mernek rákattintani és hasonlók és nem azért mert nem tudnak navigálni az egyik távirányítóval a sok közül. Manual elolvasása se nagyon segít, ebbe a mai digitális világba születni kell, nem mindenki tud asszimilálódni. És persze ott vannak az antitalentumok is (más néven BTK-sok :D Remélem nem bántottam meg senkit).
    És amíg nem gyártanak egyszerű, hüjebiztos (szándékosan nem ly) készülékeket, mint például telefonban a 3310, addig el is fognak tévedni az emberek a több száz, soha nem használt és felesleges funkció között.

  • Rommel6600

    őstag

    válasz Bash #32 üzenetére

    Erre most is képesek, de ha már másról van szó, például át ként tenni az ertéelt a tévékettő helyére, azt meg a 8asra, akkor már egy Harmony sem segít. Vagy ha a színek nem jók, és át kell állítani a fényerő/gamma/kontraszt értékeket, akkor szintén kevés a Harmony. Tényleg, legutóbb a nagyszülők tévéjét akarta volna fater átkonfigolni (a színbeállítások nem voltak jók), de addig szenvedett szegény a menüvel, ide oda mászkált, nem találta és nem tudta a dolgokat, hogy a végén kivettem a kezéből.
    Hangsúlyozom, nem a távirányítóval nem boldogult, hanem úgy zusammen az egésszel.

    Szerk: Csak példákat írtam, hogy érzékeltessem mire gondolok, egyik sem konkrét dolog amit a Harmonyval kapcsolatba kéne hozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák