Új hozzászólás Aktív témák

  • tkazmer

    addikt

    válasz gtasystem #75 üzenetére

    2100ft-ért valóban megéri bérletet vásárolni, ha azt nézem hogy mit kapsz érte..de ha azt nézem hogy ez hány százaléka a minimálbérnek akkor egyáltalán nem éri meg..
    8250ft-ért havi bérlet meg pláne nem

    bocs, de költség oldalon senkit nem érdekel, hogy mennyi a minimálbér :U a világpiaci olajár (így a gázolaj ára) nem a magyar minimálbér függvényében alakul, pont úgy, ahogy a járművek ára sem. az adókra szintén nincs hatással a minimálbér, maximum annyiban, hogy nem adóköteles, ez viszont a tárgyalt kérdés szempontjából irreleváns. a magyar minimálbér szintén a legkevésbé foglalkoztatja a bkv külföldi beszállítóit, a magyarországiakat is scak annyiban, hogy néhány dolgozójuknak annyit fizetnek. nem vall tehát különösebben magas szintű gondolatmenet eredményére az, hogy a minimálbér alapján akarod eldönteni, hogy a szolgáltatás ára alacsony vagy magas. ahhoz képest, hogy mennyien használják, még alacsony is, tehát - üzletileg - érthetetlen, hogy miért nem emelik.

    Lenry #74
    budapesten egy cseppet több járatot használhatsz egy bérlettel, mindenképpen indokolt tehát a magasabb ár.

    Echoo
    Csak egy bunkó buszsofőr... Ez vagyok én
    sajnálom, hogy így érzed, ezúton is biztosítanálak afelől, hogy ez nem így van. nem hülyeség ugyanis a bkv szlogenje, miszerint ők (ti) biztosítják (játok) a város vérkeringését

    [ Szerkesztve ]

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Új hozzászólás Aktív témák