Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Black-core

    aktív tag

    válasz Wictor #134 üzenetére

    Igaz kicsit késő van már nekem :R :K

    Türelem rózsát terem.Na jó ez badarság :K Menny el a buliba és találsz egy még szebbet még okosabbat...... Tudom hogy ez nem vígasz de a szerencsétlenség dologgal meg nem vagy egyedül :)

  • Integrale

    veterán

    válasz Wictor #134 üzenetére

    Mért lennél szerencsétlen? Semmit nem csináltál rosszul. Van barátja. És?
    Nem fekszik rajta egész nap.

    Akkor rontottad volna el, ha nem próbálkozol, és később azon agyalsz, hogy mi lett volna ha..
    Nekem kb 3 éve, volt ilyen szituációm, a csajjal nagyon jól elvoltunk, már messziről köszönt, felejthetetlenül csábosan/aranyosan.
    Együtt mentünk haza suliból, elmentünk együtt ide-oda. És én nem léptem, pedig kellett volna mint kiderült.
    Azóta van barátja már két éve, köszönni még mindig ugyan úgy köszön, felejthetetlen.
    De a fejem azóta is fáj annyiszor püfölöm a hülyeségem miatt.

    Menj csak el bulizni, lehetőleg haverokkal, mert így oldottabb a hangulat.
    Van még sok másik lány, tudod mint a buszok, elment az egyik jön a másik.

    Önbizalom növelőnek, mint ahogy már írták korábban, hasonlítsd össze magad másokkal, főleg olyanokkal, akikről úgy vélekedsz, hogy sikerül neki ami neked nem. (persze ettől még nem biztos, hogy jobb az élete)

    Ha rosszabb a kedved, vagy úgy érzed, hogy romlik, gondolj olyan pillanatra amikor boldog voltál, szedd elő azokat az emlékeket, vagy vicces helyzeteket, sikeres megnyilvánulásokat.
    Mindent ami pozitívumként hatott rád, és rögzítsd ezeket.
    Hidd el észrefogod venni a változásokat.
    Legyél nyitott, a téged körülvevő dolgokra!

    [ Szerkesztve ]

    "Bad reklám is reklám too"

Új hozzászólás Aktív témák