Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Blaise #30 üzenetére

    Az addig világos volt, hogy 2 slotos, de vmiért félmagasnak néztem...úgy tűnik újra kell kalibrálnom a szemmértékem :B
    Másrészt annak a magassága a z Elite 120-nak a duplája, már-már midi-torony(gondolom a szemmértékemnek is ez tett be), és a 40 cm magas házakból azért már komoly konkurenciát lehet neki állítani...igen, tudom, hogy a 40-ből 10 centi a 2 láb-fül, de ha szűk helyre rakod, az is számít.
    Viszont tény, hogy az asztal tetején a Prodigy jobban mutat...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Blaise #30 üzenetére

    Na igen... bárcsak kijönne belőle egy 5,25-ös hely nélküli - már rendelném is. Lerontja az összképet és nekem szükségem sincs rá, lehetne inkább annyival is alacsonyabb.

    Amúgy én nem feltétlenül tartom a CM120 alternatívájának, a méretei miatt.

  • DarkByte

    addikt

    válasz Blaise #30 üzenetére

    Az tetszik egyedül ebben hogy a táp a lap alá került. Egyébként meg pont az értelmét nyírja ki annak hogy ezek a házak alapvetően kicsinek készültek. Ez már tényleg midi méret, és az asztal alá kellene száműzni amit nem akartam. Pont azért akartam ITX méretet hogy fel lehessen rakni a monitor mellé a gépet és így tudjam csökkenteni az asztal alá tekergő kábelrengeteget.

    Ugyan a 120 Advanced sem egy ultra pici ház de legalább alacsony és minimális benne a felesleges sallang. Én még ODD-t se vettem bele. Manapság totál felesleges. van egy 32GB-os pendrive-om amire azt a pár nagyon hurcibálni való dolgot ki tudom dobálni de egyébként meg már netről lehet játékot venni, Win7 óta lehet pendrive-ról telepíteni még az MS OS-eket is gond nélkül, sőt Win8 vásárolt installer-e is gyárt ilyet. Szóval én szívem szerint ennyivel is kisebbre csináltam volna.

    A Prodigy-t már csak azért se nagyon akartam mert nem tudja letagadni hogy a Mac Pro házakat szeretné utánozni.

    Ha lesz diszkrét VGA-m, kíváncsi leszek a hűtésre, de így is nagyon meg vagyok elégedve a hangjával. Szerintem az 5 házhűtő mellett nem lesz vele gond. Játék közben pedig nem érdekel hogy kicsit hangosabbá válik. Akkor úgy is a fegyverropogás elnyomja :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák