Új hozzászólás Aktív témák

  • Szvsz ez bármelyik plázában előfordulhat, sajnos mindenhol vannak olyan b×rmok akiknek az a szórakozás, h megnyomják a tűzjelzőt. Bár nem biztos, h ebben az esetben is ez történt, de elképzelhető. Borsi jobban is kifejthette volna mi történt valójában.
    Rákerestem, valóban nem jegykezelő, jegyeladó, vagy büfés, de nagyon átlátja mennyire nehéz az ott dolgozó alacsonyabb beosztású dolgozók sorsa. Mint minden munkahelyen általában.
    Viszont ez a cikk útmutatás lehetne az Arénának, h hasonló esetben mit is kell(ene) tenni legközelebb.

    Csak, h növeljem a bizonytalanságot az Arénával kapcsolatban:
    Képzeljétek el, mikor az Imax moziban a U2-3D koncertfilmet bemutatták, a hivatalos sajtósoknak szóló bemutatón valamit elszúrtak, és pár másodpercet késett a hang. Gondolom nem szinkronban sikerült elindítani, vagy ilyesmi történhetett, de már nem tudták korrigálni, (ha újraindították volna az legalább fél óráig tartott volna), így lement a vetítés. Jó, előfordulhat az ilyesmi, nyilván a mozigépész is ember, de erre monják, h kínos baki.
    Kerestem a linkjét, indexen is írtak róla, de volt egy sajtós beszámoló is, egyelőre nem találom, és meguntam keresgetni.

    A képminőséggel kapcsolatban nem tudom mi történhetett, nekem a hanggal van állandóan bajom, lehet h csak azért, mert kicsit talán ilyen hangmániás vagyok, de azért járok moziba, mert
    1. marha nagy képernyő van
    Ez általában összejön, a kamaravetítéseket kerülöm.

    2. szeretem ahogy körülölel a hang
    Sajnos a körülölelő hangtól megfosztottak azok akik tervezték a mozit, lévén ott van a legtöbb teremben a lépcsősor, ahol a legjobb lenne a hang ugyebár. Középen. Értem én, h így olcsóbb felépíteni a termet, de hát akkor is.. :U

    3. szeretem ahogy nagyon hangos az egész, mikor egy-egy robbanásnál igazából megrázkódik a székem.
    A nagyon hangos moziról már lemondtam, az csak itthon működik: a'lá házimozi. :) Talán a Lurdy ház egyes terme az okés, de arrafelé meg nem nagyon járok.
    De az kifejezetten tud idegesíteni, mikor pár másodpercre átvált a digitális hang analógra, legutóbb egyszerre (na jó, egymás után) voltam a Wanted és a Hancock filmeken, mindkettőben többször is előfordult, h pár másodpercre csak a hagyományos halk, és dinamikaszegény mono hangot hallottuk. Ráadásul ha mindez egy komolyabb jelenetnél van, na azt imádom.

    A végén elérik, h akik szeretnek moziba menni, inkább otthon maradnak, mert tényleg érdemesebb letölteni inkább és dvd-n nézni a filmeket, itthon mindenki a szája íze szerint állíthatja be a kanapét, a hangerőt, vagy, h a popcorn mennyire legyen sós...

    [ Szerkesztve ]

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák