Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    háát. a tápoktól nem vagyok hanyattesve. szerintem 400W alatt nem nagyon érdemes tápot venni manapság már. és itt most nem csak arról van szó, hogy valaki tuningol. ahhoz nem elég semmilyen táp. egy normális, erős középkategóriás gépbe igenis legyen helye egy 400W-os márkás tápnak. ne egy esetleges +1 vinyónál kelljen kaparózni, hogy nem kapcsol be a gép, vagy csak sokadszorra...

    a másik része a Papst. szép és jó, DE! múltkor szerencsém volt beszabaduli egy mod boltba, ahol végighallgathattam azokat a ventiket, amik szóba jöhetnek a mostani táp ventim utódjaként. a Papst valóban nem rossz, de ha én választhatom ki, h milyen venti legyen a tápomban, akkor azt mondom, hogy Y.S.Tech. a Papst ehhez képest hallhatóan hangos. régebben el voltam ájulva a Papst-tól. aztán megvilágosodtam.

    [Szerkesztve]

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák