Új hozzászólás Aktív témák

  • Foobar

    tag

    Valaki elmondhatná (de teljesen pártatlanul, elfogulatlanul, objektíven - csak félek pont ez reménytelen), hogy akkor mi is a különbség az YS-Tech, Coolink és Noiseblocker ventik között? Most nem arról van szó, hogy az YS-Tech a gyartó, a Coolink meg a NB pedig tőle veszi meg, és rárakja a saját matricáját? Ha nagy hülyeséget mondtam, akkor elnézést kérek, de azt is kérném, hogy valaki mondja már el pontosan, hogy mi a rákfene van...Én végigolvastam ezt a topicot, TTS topicját, meg azt is amiben a Kellytech-es arc állítólag igen durván csúsztatott, és minden reakciót, meg reakció reakcióját, de így sem világos a szitu. Én nem tudom, maradhat-e pártatlan Rudi, ha egyszer a Kellytech szponzorálja a pH!-t, és nem tudom, maradhat-e pártatlan TTS, ha azt akarja, vegyék tőle a NB ventit, magáról a Kellytech-ről meg ne is beszéljünk. Nekem, a vásárlónak persze azt lenne jó tudnom, mi a valóság feketén-fehéren. Egészen leegyszerűsítve: nem tudom, kinek hihetek. :( Rudi és TTS sem tudtak közös nevezőre jutni, úgy vettem észre, pedig én pl mind2-t jófejnek tartom.:(((

Új hozzászólás Aktív témák