Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vince

    őstag

    válasz CactuS #78 üzenetére

    Az állam hibája, rosszkor dobták be a támogatást :DDD

    "Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

  • cappa72

    nagyúr

    válasz CactuS #78 üzenetére

    Na valahogy én is így láom, már ami a ló túlsó oldalát illeti.
    Nem a dízelhajó motorjának a kibocsátása okoz gondot ("...Egy-egy hengerének űrtartalma 1820 liter. Ha a 14 hengeres gép 1 óráig teljes teljesítménnyel jár, fogyasztása 6920 liter."), hanem a személyautóké. Persze sok kicsi is sokra megy a szennyezést illetően.

    Egyterűt én se értem, idősebbeknek - bocs, nem neked, apumékra gondoltam - pont sok előnyt adna
    Túúúúdom, öreg vagyok, hajlott a hátam (Brian életéből...) :DDD
    Amúgy valóban sok előnye lenne. Nekem most elsőre az aerodinamika jut eszembe. A SUV-ok kicsit kockásabbak, nagyobb légellenállással - csak ha jól látom. Az meg bíz több üzemanyag égetését vonja maga után...

    @(#81) stickermajom
    én beszélnék egy értékesítővel, ő biztosra fogja tudni mi rendelhető és mi nem.
    Így fogok tenni, pont azért, mert 3 hete a teszvezetés során mondotta az értékesítő, hogy az 1.5TSI-t megkapja a Sharan is (az aktuális kínálat még 1.4STI a benzinesből).
    Szóval nem bogoztam még ki ezt a szálat.

    Ez a pénzügyi év közeledte (október) már szeptemberben kavarodást okot a kereskedésekben (Ford, Peugeot, de ezek szerint VW vonalon is)

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák