Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz cappa72 #77 üzenetére

    Rosszkor. Kicsit rápörögtek az Euro szabványokra, az autógyártók is "menekülnek" a büntetések elől. Egyébként már nem is tudom, hogy hol hallottam, de azt hiszem az egyik Porsche mérnök mondta, hogy az Euro 7es autók pl: egy-egy szennyezettebb levegőjű városban (pl: Kínában) tisztább levegőt pöfögnek ki, mint amit beszívnak. :D Azért ez is már a ló másik oldala. Értem én, hogy az autógyártókat könnyű sarcolni, de a személyautó forgalom max a helyi levegőn tud változtatni, globális szinten sokkal nagyobb halak is vannak.

    Szóval igen, most kifutnak a régebbi benzinesek - is -. Egyterűt én se értem, idősebbeknek - bocs, nem neked, apumékra gondoltam - pont sok előnyt adna, gyerekeseknek szintén, de úgy, hogy közben nem cipel magán 4 batár gumit és nem fölöslegesen magas a hasmagassága. Neki se találunk megfelelőt, végül valószínűleg pár év múlva egy új generációs RAV4-es lesz belőle.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák