Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolto

    őstag

    válasz elefant #29 üzenetére

    Az a baj, hogy sajnos itt a pH!-n a fotós/videós tesztek az én szememben is ott véreznek el, hogy a tesztelők fantáziátlanok és nincs érzékük ahhoz, hogy megmutassák, mire is képes egy-egy fényképezőgép (vagy nagy ritkán kamera). Nézzétek meg Laca "tesztfotóit". Korrekt a hapsi, ért is a fényképezőgépekhez, de nem tud fényképezni (videózni meg pláne nem), nincs szeme, fantáziája hozzá. Itt is ugyanez a probléma.

    Ezek a rövid, remegős, vacakul konvertált snittek nem csinálnak kedvet az amatőrnek, és nem mutatják meg a profinak, hogy na, ezt lehet kihozni az adott készülékből, ha ügyes kezek forgatják.

    Kicsit olyanok vagytok, mintha egy szervizben dolgoznátok, biztos értetek a vashoz hardver-szinten, de a használatát nem tudjátok jól demonstrálni, mert nincs hozzá érzéketek.

    Hogy valami konstruktívat is mondjak:

    Fel kellene kérni a fényképezőgépek és kamerák tesztelésére is egy-egy profi fotóst, videóst, vigye el, mutassa meg nekünk, mit tud kihozni belőle _ő_. Abból látná a nép, hogy mit tud(na) a vas, amit megvesz. A műszaki leírást és a kezelést meg elmondjátok ti. (Bár még jobb lenne, ha a napi használattal kapcsolatos tapasztalatokat is egy gyakorló fotós/videós írná le :D)

    Bocsánat a részben nem a tárgyhoz tartozó tartalomért (Laca ostorozása), neki ez nem lesz újdonság, ott is elmondtam már a tesztfotóira vonatkozó vélményemet.

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Új hozzászólás Aktív témák