Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz Normi™ #1 üzenetére

    ...lehetne, ha tudná azt a gyönyörű grafikát és az óriási és érdekes SandBoxot amit a Crysis tudott 2007 -ben :DDD Nekem egy az egyben valóban Crysis élmény az egész. Ha CoD -ként nézek rá akkor kuka az egész. Crysis -ként lehet, hogy jó lesz, de ... Sandbox.. légyszi légyszi...

    ribizly úgy legyen. Jöhet felőlem bármi, BO1 is jó meg minden, de egy normális, igazi, hárdkór, semmi extra cicoma, faék egyszerű WWII -es, akár 1:1 CoD2 remake jöjjön már könyörgöm. :O

    Mindegy, szerintem mi megvesszük, főként azért mert semmi lövölde nincs a BF4 meg már uncsi. Lesz Zombi, teljes sztoris Co-Op, most adnak is valamit... Meg ez azért át van gondolva, nem úgy mint az előző fostenger. Ez nagyon is egyben van, hiszen lemásoltak egy óriási játékot (Crysis). Csak az a baj, hogy az "értelmességet" nem másolták le és egy szokásos bugyuta CoD környezetben van...... Aminek ezek a modern szarok baromira nem állnak jól (szerintem), viszont egy jó kis WWII meg BO1 szimplaság iszonyú jól áll és véresre lehet játszani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák